Altıntaş Pansiyon ve Altıntaş Gözleme Evi

Hakkımızda

Olimpos Altıntaş Pansiyon geçen yıl inşa ettiğimiz bungalowlarımız ile hizmetinize girdi. Geniş, ferah, klimalı, içinde duşu wc si ve 24 saat sıcak suyu olan, akşamları efil efil esen bir ortamda, Olimpos’u tepeden görecek şekilde inşa ettik. Sakin huzur dolu bir ortamda konaklama yapmak isterseniz bekleriz..

Altıntaş Gözleme

Olympos’a gelipte Altıntaş Gözlemelerden tatmamak olmaz. Usta ellerde özenle hazırlanmış harika gözlememiz… İyi gözleme yapmanın yolu özel malzemelerden geçer. Her şeyin doğal olduğu Altıntaş Gözlemede gözleme yemek bir ayrıcalıktır.

Enfes, hamuru tam kıvamında, içi de bol malzemeli, yedikçe tadını ; yedikten sonrada adını unutamayacağınız bir lezzet Altıntaş Gözlemede. Gözlememiz standart boyutların üzerindedir.

Aile ortamında, peynirli , ıspanaklı, patatesli, kıymalı, kaşarlı, tahinli, ballı, çikolatalı, şekerli,karışık birbirinden güzel ve leziz gözlemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Buz gibi yayık ayranı, elle sıkma portakal suyu havuç, elma, nar, limon suyu ve özel odun ateşinde demlik çayımızla enfes ve doğayla iç içe bir ortamda sizler için hizmetteyiz.

Buram buram doğanın içinde sizleri de misafir edelim.

OLIMPOS PANSIYON BİLGİLER
Yazır köyü Olympos Kumluca Antalya
Antalya / TURKİYE
0536 395 0658
bilgi@olimpospansiyon.net
Olimpos Altıntaş Pansiyon Gözleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: